Příběhy zákazníků

Martina V., BylBarr, Praha

Vše začalo mým seznámením s kontroverzní bylinou jménem konopí. Mám za sebou léta práce s konopím a konopnými produkty a dodnes mě konopí nepřestává udivovat šíří svých účinků. Stejně tak jsou pro mě obdivuhodné účinky bylin a bylinných produktů obecně. Svou prací se snažím přiblížit byliny a kvalitní přírodní produkty lidem. Věřím, že mohou pomoci při spoustě problémů…

Číst dále…

Petra K., Zdravý život, Brno

Ke zdravému životnímu stylu mě dovedly zdravotní problémy. Pochopila jsem, že nemohu jen čekat a doufat, až mě někdo uzdraví a že musím vzít odpovědnost do svých rukou. Když jsem toto pochopila, ze závažných zdravotních komplikací, které mě sužovali a vygradovali až k neplodnosti, jsem se stala zdravou, vitální a šťastnou maminkou dvou chlapců. Tento proces už ve mě jen posílil důvěru v to, že jsme schopni se z části léčit a uzdravovat správnou stravou a vlastním pozitivním přístupem.

Číst dále…

 

Helena M., Apatyka Pampeliška, Klatovy

Proč jsem zvolila přírodu a alternativu? Dcera trpěla několik let na ekzémy a medicína nám nebyla schopna pomoci. Ztratila jsem trpělivost a rozhodla se hledat a zkoušet sama. Kombinací vhodné zdravé stravy, potravinových doplňků, různých kapek a čajů, používáním přírodní kosmetiky a zohlednění psychosomatické stránky, se nám podařilo ekzém úplně vyléčit.

Číst dále…