Náš příběh

Vítejte v přírodním světě nové certifikované přírodní kosmetiky Bebutter (čti bíbatr). V rodinné firmě Aromatica jsme se dlouhá léta věnovali vývoji bylinných produktů, hlavně mastí, lihových tinktur a bylinných sirupů. Pak jsme se zamilovali do úžasného bio bambuckého másla. To se stalo základem jednoduché a současně všestranně účinné kosmetiky. A začala se pomalu rodit nová řada Bebutter.

Nejdřív vznikla tuhá bio bambucká másla v praktických aplikátorech. Věřte, nebylo to nic jednoduchého: máslové tyčinky se lámaly a praskaly. Ale nevzdali jsme to a nakonec jsme slavili úspěch. Dnes můžete vyzkoušet bio bambucká másla celkem v pěti různých variantách pro každodenní mnohostranné užití. Všechna hladká, voňavá, příjemná na dotek a s certifikací CPK bio.

Šlehané máslo vzniklo vlastně souhrou náhod po ohlášení prvního firemního miminka. Bio bambucké máslo je perfektní pro regeneraci, hydrataci a navíc předchází striím. Naše vývojářky ho šlehaly do pěnové podoby tak dlouho, až byl výsledek dokonalý. Vybírat můžete z 5 jemně našlehaných variant. Všechny s certifikací CPK bio.

Ale chtěli jsme pro vás i krémovou variantu. Inspirovali jsme se naším i vaším oblíbeným rakytníkovým krémem, který jsme vylepšili makadamiovým olejem a právě bio bambuckým máslem.  Nově mu společnost dělá krém ovesný a levandulový. Všechny tři mají certifikaci CPK.

Nebojte se, s vývojem nekončíme. I proto se náš máslový web bebutter.cz, Facebook a Instagram vyplatí sledovat.

A proč si v záplavě nabídky koupit právě výrobky značky Bebutter?

  • Všechny produkty mají uznávanou certifikaci CPK nebo CPK BIO. Berte to jako potvrzení, že je to kosmetika skutečně přírodní. Jaké jsou normy a výhody, se dozvíte zde.
  • Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou bylinných přípravků. Pod značkou Aromatica se výrobě přírodních produktů věnujeme již 25 let.
  • Ctíme kvalitu a koncového zákazníka. Nelžeme o složení. Co deklarujeme, na to se můžete 100% spolehnout.
  • Držíme krok s dobou. Inovujeme, modernizujeme, sledujeme trendy do té míry, aby dávaly smysl. Vám i nám.
  • Hrajeme s vámi fér. Obsah účinných látek je takový, aby skutečně prospíval a pomáhal. Nic není navíc, nic není zbytečné.
  • Díky příznivé ceně a dostupnosti značky Bebutter si ji může dovolit každý.