Příběhy zákazníků

canva-photo-editor-20

Petra M., Bio potraviny Zdravísek, Slavkov u Brna

Můj syn byl od narození silný atopik a ve čtyřech letech se stal alergický na mléko. Jelikož jsem se v tomto sortimentu velmi rychle zorientovala, po čase jsem otevřela vlastní obchod se zdravou a speciální výživou, který je mou každodenní náplní, radostí, ale i stresem. Občas bych si přála více volných chvil a dnů, ale jsem ráda, že mohu být svým pánem a díky speciální výživě pomáhám lidem.

jpeg lucka

Lucie K., Obchod Pod deštníkem, Tábor

Při hledání práce po studiu jsem věděla a chtěla jen jedno; aby mě práce bavila a dávala mi smysl. Vyzkoušela jsem několik pracovních míst, ale nikde jsem nebyla skutečně naplněna. Rozhodla jsem se zariskovat a rozjet ve 26 letech své vlastní podnikání ve spojení s mými koníčky, zájmy a přírodou a dát do této vize vše, co mám. Naspořené a našetřené finance, svůj čas, energii a nadšení. A je to zatím to nejlepší, co jsem kdy udělala.

canva-photo-editor-7

Andrea R., ZV Gaia, Liberec

Nepřišlo mi naprosto běžné a v pořádku mít roky nemocné děti. Syn astma, dcera ekzém a zdravotnictví si nevědělo rady. Sebrala jsem veškerou odvahu a vzala zodpovědnost za sebe i své děti do vlastních rukou. Začala jsem měnit jídelníček, vyřazovat cukry a průmyslové potraviny a hlavně pracovat na sobě. Domnívám se, že ve většině případů je zdravotní stav dítěte odrazem stavu rodičů a jsem přesvědčena, že kdyby se mi mé děti narodily dnes, byly by už zdravé.

canva-photo-editor-12

Petra K., Zdravý život, Brno

Ke zdravému životnímu stylu mě dovedly zdravotní problémy. Pochopila jsem, že nemohu jen čekat a doufat, až mě někdo uzdraví a že musím vzít odpovědnost do svých rukou. Když jsem toto pochopila, ze závažných zdravotních komplikací, které mě sužovali a vygradovali až k neplodnosti, jsem se stala zdravou, vitální a šťastnou maminkou dvou chlapců. Tento proces už ve mě jen posílil důvěru v to, že jsme schopni se z části léčit a uzdravovat správnou stravou a vlastním pozitivním přístupem.

bylbarr

Martina V., BylBarr, Praha

Vše začalo mým seznámením s kontroverzní bylinou jménem konopí. Mám za sebou léta práce s konopím a konopnými produkty a dodnes mě konopí nepřestává udivovat šíří svých účinků. Stejně tak jsou pro mě obdivuhodné účinky bylin a bylinných produktů obecně. Svou prací se snažím přiblížit byliny a kvalitní přírodní produkty lidem. Věřím, že mohou pomoci při spoustě problémů…

canva-photo-editor-11

Helena M., Apatyka Pampeliška, Klatovy

Proč jsem zvolila přírodu a alternativu? Dcera trpěla několik let na ekzémy a medicína nám nebyla schopna pomoci. Ztratila jsem trpělivost a rozhodla se hledat a zkoušet sama. Kombinací vhodné zdravé stravy, potravinových doplňků, různých kapek a čajů, používáním přírodní kosmetiky a zohlednění psychosomatické stránky, se nám podařilo ekzém úplně vyléčit.