Certifikovaná přírodní kosmetika

Právě vyrobeno

Máslový příběh

Vítejte v přírodním světě nové certifikované přírodní kosmetiky Bebutter (čti bíbatr). V rodinné firmě Aromatica jsme se dlouhá léta věnovali vývoji bylinných produktů, hlavně mastí, lihových tinktur a bylinných sirupů. Pak jsme se zamilovali do úžasného bio bambuckého másla. To se stalo základem jednoduché a současně všestranně účinné kosmetiky. A začala se pomalu rodit nová řada Bebutter.

koláž ingrediencí pro výrobu bebutter 2
koláž šlehaná másla bebutter

Tuhá bambucká másla

Nejdřív vznikla tuhá bio bambucká másla v praktických aplikátorech. Věřte, nebylo to nic jednoduchého: máslové tyčinky se lámaly, praskaly a hrudkovatěly. Ale nevzdali jsme to a nakonec jsme slavili úspěch. Dnes můžete vyzkoušet bio bambucká másla celkem v pěti různých variantách pro každodenní mnohostranné užití. Všechna hladká, voňavá, příjemná na dotek a s certifikací CPK bio.

Krémy s bambuckým máslem

Ale chtěli jsme pro vás i méně mastnou variantu. Inspirovali jsme se naším i vaším oblíbeným rakytníkovým krémem, který jsme vylepšili makadamiovým olejem a právě bio bambuckým máslem.  Nově mu společnost dělá krém ovesný a levandulový. Všechny tři mají certifikaci CPK.

koláž ingrediencí pro výrobu bebutter
koláž šlehaná másla bebutter

Šlehaná bambucká másla

Šlehané máslo vzniklo vlastně souhrou náhod po ohlášení prvního firemního miminka. Bio bambucké máslo je perfektní pro regeneraci, hydrataci a navíc předchází striím. Naše vývojářky ho šlehaly do pěnové podoby pomocí rostlinných olejů tak dlouho, až byl výsledek dokonalý. Vybírat můžete z 5 jemně našlehaných variant. Všechny s certifikací CPK bio.

Zavolejte nám

S běžnými dotazy můžete volat zdarma každý všední den od 8:00 do 14:00 na 800 101 056 nebo napište na info@bebutter.cz.

Chcete-li Bebutter nakupovat a prodávat velkoobchodně, napište nám na jakub@bebutter.cz a náš obchodní zástupce se co nejdřív ozve.

Údaje o společnosti

Bebutter s láskou vyrábí a balí

AROMATICA CZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 101/3
664 51 Šlapanice
IČ: 26963523